Komfortowe gniazdka w Gliwicach

Zakup mieszkania nieodłącznie związany jest z odpowiedzeniem sobie na szereg pytań o metraż, lokalizację, ilość pokoi, standard itp. To prawda, że zdecydowanie częściej decydujemy się na mieszkania oferowane na rynku pierwotny. Co więcej, mamy nawet zaufanych deweloperów, których sobie polecamy. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszy Śląsk, dlatego i my coś zaproponujemy.

 

Jakie nowe mieszkania w Gliwicach?

 

Z wiadomych przyczyn relatywnie często szukamy ofert mieszkań nieco oddalonych od centrum miasta. Cisza, spokój i możliwość obcowania z naturą to oczywiście najważniejsze atuty takiego wyboru. W przypadku mieszkań w Gliwicach odpowiadających takim właśnie oczekiwaniom mamy inwestycję mieszkaniową, a dokładnie kameralne osiedle Willa Miejska LUX przy ulicy Górnej. 3 wielorodzinne budynki to aż 43 mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o metrażu w przedziale 37-90m2. Lokalizacja tego osiedla to dokładnie 5 minut jazdy samochodem przy świetnej komunikacji z węzłem autostradowym A1/A4 oraz DTŚ. To w pełni funkcjonalne mieszkania zapewniające nabywcom łatwość ich aranżacji. Osiedle jest ogrodzone, czyli optymalnie bezpieczne dla jego mieszkańców.

Jakie ceny mieszkań w Gliwicach?

 

Ceny mieszkań w Gliwicach w porównaniu do polskich metropolii zasługują na szczególne zainteresowanie. Porównując je z innymi miastami, widzimy, że na takim zakupie można sporo zaoszczędzić. Jeśli chodzi o standard gliwickich mieszkań w niczym nie odbiega on od standardu w wielkich miastach.