Osiedle Willa Miejska LUX – pierwsze mieszkania już gotowe

Willa Miejska LUX to osiedle wielorodzinnych domów mieszkalnych usytuowane przy ul. Górnej w Gliwicach. Dwa z trzech budynków, które będą wchodzić w skład kompleksu, są już gotowe i czekają na przyszłych lokatorów. Wkrótce zostanie ukończony także trzeci budynek.

Willa Miejska LUX – nowe mieszkania w Gliwicach

Osiedle jest wymarzonym miejscem dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy, wśród zieleni, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Gliwic. Do wyboru są mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Metraż mieszkań wynosi od 37m2 do 92 m2.

Willa Miejska LUX – wiele zalet

Dla osób poszukujących mieszkania Gliwice i osiedle Willa Miejska LUX to miejsce, które oferuje wiele udogodnień. Najważniejsze zalety to:

– balkony
– ogródki do samodzielnej aranżacji dla mieszkań na parterze
– komórki lokatorskie do każdego mieszkania
– parking naziemny (hala garażowa w budynku C)
– zagospodarowany i ogrodzony teren
– mała gęstość zabudowy
– dobrze rozwinięta infrastruktura w okolicy: budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, autostrada

Willa Miejska LUX – nowe mieszkania już czekają na nabywców

Dwa budynki (A i B) są już gotowe i czekają na swoich lokatorów. Mieszkania można już oglądać. Aby umówić się na bezpłatną prezentację, wystarczy zadzwonić i uzgodnić termin. Deweloper oferuje ponadto pomoc przy formalnościach kredytowych, jak również przy aranżacji wnętrz zakupionych mieszkań.

Jeśli chodzi o nowe mieszkania Gliwice to miasto, gdzie spośród wielu deweloperów warto wybrać firmę Trojan Deweloper, która ma duże doświadczenie na rynku (działa od 1994 roku) i regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia.